Luksusowe stoły z żywicy epoksydowej

Każdy stół z żywicy znajdujący się w naszej ofercie został wykonany z dbałością o najmniejsze detale, a więc trudno wyobrazić sobie lepszą inwestycję. Nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych niedociągnięciach i mankamentach.
Szczególnie ciekawie prezentują się stoły z naturalną krawędzią. Powierzchnia sprawia wrażenie naturalnej – w dużej mierze odpowiadają za to widoczne słoje, które są charakterystyczne dla drewna.
stoliczek dębowy

Unikatowy design

Proponowane stoły z żywicy epoksydowej to gwarancja solidnej, a jednocześnie bezpiecznej konstrukcji. Właśnie dlatego mogą być one wykorzystywane na co dzień. Trzeba podkreślić, że ekskluzywne meble sprawdzą się nie tylko w domach oraz mieszkaniach prywatnych, ale również w miejscach użyteczności publicznej, np. restauracjach, hotelach, biurach. Jest to zakup na długi czas.

Certyfikowane materiały

Stół z żywicą wyprodukowany z certyfikowanych materiałów nie emituje żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Upływający czas działa wyłącznie na korzyść opisywanych mebli! Ślady normalnej eksploatacji nadają unikatowego wyrazu. To meble „z duszą”, obok których trudno jest przejść obojętnie.
Warto podkreślić, że są ona wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnych technik. Właśnie dlatego możliwe jest uzyskanie rozmaitych wzorów. Istnieje możliwość konfiguracji stołu, tak aby był on w stu procentach zgodny z posiadanymi oczekiwaniami.

SOLIDNA ​KONSTRUKCJA

Blat stołu zdobiony kolorową żywicą prezentuje się niezwykle interesująco, a więc będzie znajdował się on na pierwszym planie. Unikatowy design sprawia, że w pomieszczeniu zapanuje magiczny klimat. Opisywane meble zapewniają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Pasują zarówno do nowoczesnego, jak i minimalistycznego wystroju. Fantastycznie sprawdzą się także w eklektycznych wnętrzach. Konstrukcja wpasowuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Wysoka różnorodność oferty

Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, że znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie to tylko kwestia czasu. W przypadku wątpliwości lub problemów wystarczy skontaktować się z naszą wykwalifikowaną obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnego wsparcia.
Oferujemy zarówno kontakt mailowy, jak i telefoniczny. Jak już wspomniano, każdy stół z żywicą epoksydową może zostać dopasowany do osobistych preferencji. Dzięki temu wkomponowanie go w wystrój danego wnętrza nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

stoły z żywicy

Piękne stoły z żywicy epoksydowej zachwycą swoją nieprzeciętną jakością nawet najbardziej wymagające osoby. Zostały one wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Przekłada się to na znakomite właściwości użytkowe. Proponowane meble przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie. Są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również mocne i ergonomiczne. Wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę do luksusowego salonu, jadalni, a nawet gabinetu. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Stoły z żywicy epoksydowej