Skip to content

Ława dębowa

ława drewniana 100x100

Efektowna ława dębowa (100×100 cm) o kolorze rdzy przyciąga spojrzenia wszystkich wokół, a więc będzie znajdować się w centralnym punkcie każdej aranżacji. Jest to model o klasycznej formie, który gwarantuje wiele możliwości podczas planowania wystroju. Fantastycznie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach w stylu modernistycznym, jak i minimalistycznym, czy też klasycznym. Możemy stworzyć jedyną w swoim rodzaju kompozycję, która zachwyci nawet najbardziej wymagających. Mebel renomowanego producenta przetrwa w nienaruszonym stanie przez długie lata. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymaga on skomplikowanej, a jednocześnie czasochłonnej konserwacji. To świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie komfort eksploatacji.

Starannie wyselekcjonowane materiały

Przedstawiana ława została wykonana wyłącznie z najlepszych surowców. Wykorzystane do produkcji drewno dębowe jest wolne od szkodliwych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na ludzi lub środowisko naturalne.

Opisywana ława została poddana procesowi szczotkowania. Dzięki niemu możliwe jest wydobycie wyjątkowej głębi surowców, a także nadanie pożądanej struktury. Nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych mankamentach. Oczywiście przedstawiany mebel sprawdzi się również w obiektach użyteczności publicznej, czyli np. restauracjach, salach konferencyjnych, biurach. Jest to model stabilny, mocny, a zarazem atrakcyjny pod względem wizualnym. Plusem jest także niewygórowana cena zakupu.

ława z drewna
ława z drewna metr na metr

Zobacz realizacje

Wyślij wiadomość

Szukasz wykonawcy?