Biurko z orzecha włoskiego z ciemno dymioną żywicą i perłowym proszkiem

Biurko z orzecha włoskiego

Piękne, a zarazem solidne biurko z orzecha włoskiego z ciemno dymioną żywicą i perłowym proszkiem zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Jest to mebel wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że omawiany model może być wykorzystywany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Stawiając na biurko znanego i cenionego producenta można mieć pewność, że przez długie lata pozostanie ono w nienaruszonym stanie. Ciężko wyobrazić sobie lepszą inwestycję!

unikatowa konstrukcja

Opisywane biurko wyróżnia się unikatową konstrukcją, obok której nie można przejść obojętnie. Styl „waterfall table” zapewnia płynne przejście pomiędzy dwiema płaszczyznami. Nie mamy tutaj do czynienia z charakterystycznym przerwaniem struktury i rysunku drewna. Spójna całość zapiera dech w piersiach, a jednocześnie prezentuje się wyjątkowo naturalnie. Powierzchnia meble została wykończona przy użyciu żywicy, dzięki czemu krawędzie są proste, a zarazem gładkie. Warto wspomnieć również o dębowych nogach, które stylizowane są na stal malowaną proszkowo. Dodaje to modernistycznego wyrazu, a więc jest to fantastyczny wybór do wnętrz w stylu nowoczesnym, loft, czy też industrialnym.

Staranne zabezpieczenie powierzchni

Prezentowane biurko zostało starannie zabezpieczone za pomocą olejowosku. Wszystko po to, aby zmniejszyć jego podatność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, zarysowania, a także uszkodzenia mechaniczne. Nawet najbardziej intensywna eksploatacja nie stanowi żadnego zagrożenia. Mebel przez lata pozostanie w nienagannej formie. Standardowe wymiary (175×80 cm, grubość blatu 4,5 cm) sprawiają, że można wkomponować go w niemal każde otoczenie.