Lita dębowa ława Genesis

Ławy Drewniane

Lita dębowa ława Genesis to doskonały wybór zarówno do bardzo nowoczesnych, jak i nieco bardziej tradycyjnych wnętrz.

Perfekcyjną prostotą swej formy z pewnością będzie doskonałą ozdobą każdego salonu, jak i towarzyszem wielu wystawnych przyjęć.

Ława dębowa lita Genesis to przykład doskonałego designu i sztuki użytkowej. Meble drewniane do salonu mogą dodać aranżacji więcej przytulnego charakteru i elegancji. Ława drewniana może zostać wykorzystana w różnych konfiguracja, zarówno jako stolik RTV, jak i jadalniany. Doskonale sprawdzi się na przyjęcia i biesiadowanie. Wykonany w manufakturze mebel jest ekskluzywny i niepowtarzalny.

Drewniana ława Genesis z dębu – doskonała do salonu w stylu loftowym

Styl loftowy charakteryzuje się wykorzystaniem drewna, a także metalowych bądź kutych stelaży. Dlatego ława drewniana wykonana z drewna dębowego sprawdzi się w nim idealnie. Widoczne sęki i olejowana struktura prezentują się bardzo elegancko w zestawieniu z czarnymi, wyprofilowanymi nogami, nawiązującymi swoim kształtem do stylu rokoko. Zatem to klasyka w najlepszym wydaniu, która sprawdzi się także w nowoczesnym wnętrzu.

Meble kuchenne z drewna do wnętrza w stylu kolonialnym

Ława drewniana Genesis może być wykonana również z innych gatunków drewna owocowego i egzotycznego. Kwintesencję stylu kolonialnego w aranżacji kuchni stanowią meble drewniane z drewna tekowego bądź mahoniowego. Ława drewniana sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzu otwartym na salon, współgrając z pozostałą aranżacją. Ze względu na jej wymiary będzie doskonałym wsparciem w czasie organizowanych imprez. Ława może być wykonana także z drzewa czereśniowego, które dopełni aranżację jadalni urządzoną w pastelowych różach bądź jasnych zieleniach. Można zorganizować tradycyjne japońskie popołudnie przy herbacie. Stworzy udane połączenie z tradycyjnym pikowanym fotelem, szezlongiem, stylową kanapą, a także dekoracyjnym tapicerowanym pufem.

Meble drewniane do salonu, które dopełnią wnętrze w ludwikowskim stylu

Stylizowane meble do salonu są niezwykle efektowne. W ten sposób można stworzyć całą aranżację lub postawić na postarzane akcenty. W takim wnętrzu doskonale sprawdzi się ława drewniana Genesis, która jest przykładem klasycznej elegancji. Do wykonania ławy można wykorzystać drewno palisandrowe, które ma piękny ciemnobrązowy kolor z widocznymi sękami w jasnym odcieniu. Merbau, o brązowo-czerwonym odcieniu może być również ciekawym wyborem zwłaszcza w zestawieniu z eleganckimi tapicerowanymi meblami w odcieniu winnej czerwieni.

Ława drewniana również na taras, patio i do ogrodu zimowego

Posiadając duży taras lub patio można zaadaptować w nim drewnianą ławę. Świetnie sprawdzi się na ekskluzywne przyjęcia organizowane w ogrodzie. Ława drewniana Genesis może być wykonana z drewna egzotycznego Bangkirai lub Jatoba. Te gatunki doskonale sprawdzają się również w warunkach zewnętrznych, dlatego jeśli planuje się wykorzystać ławę także na zewnątrz, koniecznie trzeba wziąć to pod uwagę. Trzeba nadmienić, że każda ława wykonana ręcznie jest unikalna, dlatego jeśli chce się posiadać mebel jedyny w swoim rodzaju, a jednocześnie posiada się odpowiednią ilość wolnej przestrzeni użytkowej w salonie, kuchni, jadalni, na tarasie, czyt też w ogrodzie zimowym, to zdecydowanie warto zdecydować się na ławę drewnianą Genesis.

Napisz do nas, aby otrzymać wycenę Przybliżony czas realizacji: 6-8 tygodni

Dodatkowe informacje:

Biorąc pod uwagę fakt, iż dostępność oraz koszt powyższych materiałów bywają mocno zmienne, każde zamówienie dokonywane w innym rodzaju drewna niż dąb, będzie wyceniane indywidualnie. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zaoferować stół w innych niż standardowe wymiarach. Skontaktuj się z nami. Wymiary: 300 x 110 x 80cm