Stół z krzesłami z litego drewna

Stół z krzesłami

Stół z krzesłami z litego drewna pełno drewniany, wykonywany ręcznie w naszej manufakturze z najwyższą dbałością o detale.

Świetnie sprawdzi się między innymi jako duży stół w pokoju gościnnym, czy też w przydomowej, przeszklonej oranżerii. Doskonałe uzupełnienie wnętrza w stylu śródziemnomorskim.

Przez wzgląd na specyficzny proces obróbki drewna w tymże modelu, każdy egzemplarz odznacza się unikalnym charakterem dzięki zachowaniu i uwydatnieniu struktury każdego kawałka drewna, z którego został on wykonany.

Stół z krzesłami z litego drewna

STÓŁ Z KRZESŁAMI Z LITEGO DREWNA ALTAIR – STOLARSKI MAJSTERSZTYK

Stół Altair z krzesłami to kwintesencja dobrego stylu. Doskonale sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i dużym salonie. Jego prostota i minimalizm przełamane są rzeźbionymi oparciami krzeseł, będących przykładem stolarstwa najwyższej jakości.

MEBLE DREWNIANE DO SALONU – WYSTRÓJ W STYLU PROWANSALSKIM

Stół Altair z krzesłami wykonany z drewna dębowego jest przykładem mebla na pokolenia. Kolor dębu idealnie wpisuje się w styl prowansalski, podobnie jak finezyjne rzeźbienia oparć krzeseł. To romantyczny klimat w każdym calu. Doskonale skomponuje się z dębową fornirowaną meblościanką, tworząc monochromatyczne połączenie. Ręczne wykonanie, a także olejowanie uwydatnia strukturę drewna. Przez to każdy egzemplarz stołu Altair z krzesłami jest unikalny. Rzeźbienia na nogach stołu nawiązują do eleganckich wnętrz stylu ludwikowskiego.

MEBLE DREWNIANE DO KUCHNI

jak ze smakiem i elegancją urządzić wnętrze otwarte na salon . Kuchnia otwarta na salon powinna swoją stylistyką łączyć się z aranżacją salonu. Doskonale sprawdzą się w niej meble drewniane odporne na wilgoć. Do tekowych, jatobowych czy dębowych mebli kuchennych można dopasować stół Altair z krzesłami, który znajdzie się w części jadalnianej. Każdy z tych gatunków drewna odporny jest na wilgoć, czyli warunki panujące w kuchni. Duży stół doskonale sprawdzi się nie tylko na rodzinne obiady w większym gronie, ale również wykwintne przyjęcia. Egzotyczne gatunki drewna o podwyższonej odporności na uszkodzenia są doskonałym wyborem do kuchni czy jadalni. Są kwintesencją stylu kolonialnego, w którym wykorzystuje się stylizowane meble.

Meble drewniane stworzą zdrowy mikroklimat

Wybierając Stół Altair z krzesłami można nie tylko stworzyć ekskluzywne wnętrze urządzone z najwyższej jakości naturalnych materiałów, ale również nadać wnętrzu niepowtarzalny zapach. Zdrowy mikroklimat sprzyja spędzaniu długich godzin przy ogromnym stole Altair, który można suto zastawić na przyjęcie gości. Stworzy się doskonały kącik do wspólnego biesiadowania.

Stół z krzesłami z litego drewna- serce salonu

Stół z krzesłami wydaje się być sercem salonu. Wbrew pozorom nie trzeba stawiać na bardzo finezyjne kształty lecz wybrać prostotę, która jest ponadczasowa. Wybierając meble drewniane, każde wnętrze można uczynić eleganckim i świetnie się prezentuje. Gładka faktura z widocznymi sękami sprawia, że meble są unikalne i nie do podrobienia. Warto tutaj zwrócić uwagę na prostokątny blat, który idealnie wpisuje się w bardzo modny geometryzm. Skomponowane z nim nogi są niezwykle stylowe i nie powstydziłby się ich sam Ludwik XIV.
Dopełnieniem całości są również krzesła, których uniwersalność zachwyca. Pasują one do wnętrza zarówno stylizowanego na retro, jak i rustykalnego, tworząc monochromatyczną całość. Można je również dobrać do nowoczesnych aranżacji, tworząc świetny kontrast, który zachwyci każdego odwiedzającego nasz dom czy mieszkanie. Do stołu drewnianego Altair doskonale pasować będzie również ława drewniana Genesis, wykonana z tego samego gatunku drewna.
Napisz do nas – [email protected], aby otrzymać wycenę
Przybliżony czas realizacji: 6-8 tygodni

Dodatkowe informacje

Biorąc pod uwagę fakt, iż dostępność oraz koszt powyższych materiałów bywają mocno zmienne, każde zamówienie dokonywane w innym rodzaju drewna niż dąb, będzie wyceniane indywidualnie.
Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zaoferować stół w innych niż standardowe wymiarach. Skontaktuj się z nami.
Wymiary: 300 x 110 x 80cm