Ława kawowa dębowa

Ława kawowa

Piękna, a jednocześnie trwała ława kawowa (160×80 cm) to sprawdzony sposób na to, aby nadać wnętrzu luksusowego klimatu. Opisywany mebel o jakości premium został wykonany z najwyższą precyzją. Nie bez powodu zyskał on uznanie nawet najbardziej wymagających osób. Starannie wyselekcjonowane drewno dębowe posiada nieprzeciętne parametry użytkowe. Może ono zostać wyeksponowane na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Nie trzeba obawiać się uszkodzeń mechanicznych, czy też nieestetycznych śladów eksploatacji. Ekskluzywna ława dębowa przez długi czas będzie prezentować się wyśmienicie. Dodatkowym plusem jest uczciwa cena zakupu.

Ponadczasowy design

Omawiana ława dębowa intryguje nietuzinkowym, a jednocześnie ponadczasowym designem. Można mieć pewność, że takie wzornictwo szybko nie wyjdzie z mody. Stelaż również został wykonany z drewna dębowego (kolor czarny). Całość została poddana procesowi szczotkowania, dzięki czemu uwydatniono unikatową strukturę oraz głębię kolorów. Przedstawiany mebel może zostać umieszczony nie tylko w domu lub mieszkaniu. Genialnie sprawdzi się także w różnorodnych obiektach użyteczności publicznej np. kawiarni, herbaciarni, restauracji. Możliwości są niemal nieograniczone!

Bezpieczeństwo użytkowania

Proponowana ława dębowa posiada ergonomiczną konstrukcję, a więc bezpieczeństwo użytkowania znajduje się na najwyższym poziomie. Trzeba podkreślić, że mebel jest stabilny, a więc pozostaje w pożądanym położeniu. Jest relatywnie ciężki, co pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania. Prawdopodobieństwo przewrócenia ławy (np. przez dziecko lub zwierzę) jest niewielkie. Mebel o sporych gabarytach najlepiej prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach

ława drewniana 160×80 cm

ława z drewna 160 x 80