Mały stoliczek kawowy

Mały stoliczek kawowy (60 x 40 cm) to model efektowny, a zarazem uniwersalny. Bez większych trudności można wpasować go w wybraną aranżację. Produkt przystosowany do intensywnej eksploatacji. Jest to zakup na długie lata, a więc inwestycja nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Opisywany mebel został w całości wykonany z najwyższej jakości materiałów, które posiadają niezbędne certyfikaty stanowiące potwierdzenie zgodności z obowiązującymi normami oraz standardami. Atrakcyjne wzornictwo to tylko jedna z wielu zalet. Przedstawiany stolik wyróżnia się znakomitymi parametrami użytkowymi, które sprawiają, że komfort eksploatacji znajduje się na najwyższym poziomie.

Nietuzinkowa konstrukcja

Omawiany stolik został w całości wykonany z drewna dębowego. Na specjalną uwagę zasługują cienkie nóżki, które zostały efektownie skrzyżowane u podstawy. Dodają one nieprzeciętnego charakteru. Powierzchnia mebla została poddana szczotkowaniu w celu wydobycia struktury oraz głębi. Trzeba również wspomnieć, że został on wykonany bez użycia wkrętów i innych metalowych elementów. Docenią to Ci, którzy stawiają na naturalny design.

Ponadczasowe wzornictwo

Subtelny, a jednocześnie ponadczasowy stolik dębowy nigdy nie wychodzi z trendów wnętrzarskim. Dodatkowym atutem jest fakt, że zapewnia on szeroki wachlarz możliwości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w miejscu użyteczności publicznej np. kawiarni, herbaciarni, restauracji, hotelu, biurze. Relatywnie prosta stylistyka zapewnia swobodę podczas doboru pozostałych elementów wyposażenia, czy też dodatków i dekoracji.