Stół dębowy z dymno czarną rzeką z żywicy

stół dębowy

Stylowy, a jednocześnie precyzyjnie wykonany stół dębowy wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Opisywany mebel został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, a więc nie ma tutaj mowy nawet o najdrobniejszych niedociągnięciach. Wzrok przyciąga dymno-czarna rzeka z żywicy, która znajduje się w centralnej części blatu. Krawędzie „live edge” dodają unikatowego charakteru. Przedstawiany model przypadnie do gustu miłośnikom modernistycznego wzornictwa. Taki design fantastycznie wkomponuje się w wnętrza loft, industrialne, a nawet holenderskie. Możliwości są nieograniczone, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

najwyższa jakość wykonania

Opisywany stół (150×85 cm) z dębiny został wyposażony w stalowe nogi. Metalowa powierzchnia malowana proszkowo nie tylko prezentuje się niezwykle estetycznie, ale również jest w pełni odporna na procesy korozyjne. Nie trzeba obawiać się pojawienia ognisk rdzy, czy też innych śladów eksploatacyjnych. Opisywany mebel przez lata będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go w miejscach użyteczności publicznej np. lokalu gastronomicznym, biurze, hotelu. Najdrobniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone, a więc jest to inwestycja, która się opłaca.

mocna i stabilna konstrukcja

Prezentowany stół dębowy jest relatywnie ciężki, a dzięki temu mocny i stabilny. Sprawia to, ze możemy uniknąć jego problematycznego przesuwania się. Mebel nie zmienia swojego położenia, a tym samym jest w pełni ergonomiczny.