Stołek dębowy

Stolik dębowy

Wytrzymały, a zarazem estetycznie wykończony stołek dębowy, to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób ceniących sobie tradycyjne wzornictwo. Jest to model o oryginalnym designie, a więc sprawdzi się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że zapewnia on ogrom możliwości aranżacyjnych. Wpasowanie go w wystrój danego wnętrza nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Mebel renomowanego producenta został w całości wykonany z najlepszych materiałów, które są wolne od szkodliwych związków.

Optymalne wymiary

Przedstawiany stołek dębowy posiada średnicę 35 cm, a więc jest to model o standardowych wymiarach. Wysoka odporność na obciążenia zmniejsza ryzyko przedwczesnego uszkodzenia konstrukcji, czy też pojawienia się nieestetycznych śladów użytkowania. Produkt stanowi połączenia ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz efektownego wzornictwa. To znakomity wybór do aranżacji modernistycznych, industrialnych, rustykalnych, skandynawskich, holenderskich, a nawet vintage. Jedynym ograniczeniem są indywidualne preferencje.

Zabezpieczenie powierzchni

Pęknięcia powierzchni zostały zalane dymioną żywicą, dzięki czemu stołek jest perfekcyjnie gładki, a zarazem równy. Stopień ergonomii znajduje się na najwyższym poziomie. Opisywany model wybierany jest nawet przez najbardziej wybrednych klientów. Trzeba podkreślić, że został on zabezpieczony przed szkodliwym wpływem wilgoci, zmiennych temperatur, czy też promieniowania UV. Można umieścić go w salonie, jadalni, kuchni, a nawet przedpokoju, czy też łazience.