Stoliczek dębowy z ciemno niebieską, perłową żywicą

Stoliczek dębowy

Niewielki stoliczek dębowy z ciemnoniebieską, perłową żywicą, to prawdziwe dzieło sztuki, które przypadnie do gustu osobom zwracającym uwagę na najmniejsze detale. Idealnie pasuje on do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, holenderskim, czy też rustykalnym.

stolik kawowy

Możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone, co przekłada się na pełną swobodę podczas planowania wystroju. Ponadprzeciętna jakość wykonania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podczas produkcji zastosowano wyłącznie certyfikowane materiały, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Są wolne od związków powszechnie uznawanych za toksyczne, czy też szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Naturalne wzornictwo

Prezentowany stolik dębowy (70×60 cm) jest ponadczasowy, a więc nigdy nie wyjdzie z trendów wnętrzarskich. Wzrok przyciągają oryginalne nogi stylizowane na mosiądz. Mebel został wykonany z dębiny o naturalnej formie. Łatwo zauważyć tutaj nierówności powierzchni, a także inne niedoskonałości, które są dziełem natury. To właśnie dzięki temu każdy produkt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Powierzchnia zabezpieczona za pomocą żywicy sprawia, że stolik jest gładki, a jego użytkowanie komfortowe i niekłopotliwe. Ergonomiczna konstrukcja jest bezpieczna dla użytkowników oraz otoczenia.