Stolik kawowy czarny opalany

Stolik kawowy czarny (90 x 50 cm) o opalanej powierzchni znakomicie sprawdzi się w luksusowych, a zarazem eleganckich aranżacjach. Jest to propozycja nie tylko do domu, czy też mieszkania, ale również miejsc użyteczności publicznej. Genialnie sprawdzi się w m.in. restauracji, hotelu, czy też biurowcu. Mebel znanego oraz cenionego producenta został w całości wykonany z wysokojakościowych materiałów, które spełniają szereg restrykcyjnych norm.
Zastosowane surowce są wolne od toksycznych związków negatywnie oddziałujących na środowisko naturalne. Oryginalna, a jednocześnie ergonomiczna konstrukcja gwarantuje najwyższy komfort codziennego użytkowania. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób wymagających, które zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze detale.

ciekawa konstrukcja

Prezentowany stolik kawowy posiada blat wykonany z jednej deski dębowej. Interesująca konstrukcja przyciąga spojrzenia, a więc mebel będzie znajdował się w samym centrum wystroju. To sprawdzony sposób na to, aby urozmaicić aranżację, a także nadać jej unikatowego charakteru. Niewątpliwą zaletą jest także uczciwa cena, która zachęca do zakupu. Stolik jest niewielki, lecz mocny i stabilny. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, czy też nieestetycznych śladów eksploatacji. Nawet po latach opisywany produkt będzie wyglądał zupełnie, jak nowy. Upływający czas działa wyłącznie na jego korzyść.

Kompleksowe zabezpieczenie powierzchni

Omawiany stolik kawowy wyróżnia się niebanalnym kolorem oraz struktura. W dużej mierze odpowiada za to tradycyjna japońska technika zabezpieczania powierzchni (Shou Sugi Ban). Dzięki niej możliwe jest uwydatnienie naturalnego rysunku drewna. To wyśmienita opcja dla tych, którzy cenią sobie wzornictwo jedyne w swoim rodzaju. Każdy mebel jest niczym małe dzieło sztuki.