Stolik kawowy z orzecha włoskiego

stół dębowy

Stolik kawowy z orzecha włoskiego i dymiono-perłową żywicą, to mebel klasy premium, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Warto podkreślić, że został on wykonany ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, które spełniają szereg rygorystycznych norm oraz standardów.

bezpieczeństwo użytkowania

W składzie nie znajdziemy żadnych substancji, które mogłyby wykazywać działanie toksyczne na zdrowie lub środowisko naturalne. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwiło połączenie unikatowych walorów wizualnych oraz znakomitych parametrów użytkowych. Jest to zakup na długie lata, a więc inwestycja się opłaca.

Oryginalny design

Przedstawiany stolik kawowy (90×50 cm) został wyprodukowany w stylu „waterfall table”, co zapewnia płynne przechodzenie poszczególnych płaszczyzn. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie naturalnej struktury oraz rysunku drewna. Całość prezentuje się wyjątkowo efektownie, a więc ciężko przejść obok obojętnie. To nie tylko praktyczny mebel, ale również wspaniała ozdoba pomieszczenia. Opisywany stolik o niewielkich rozmiarach można bez trudu wkomponować do salonu, jadalni, gabinetu, czy też biura. W każdej aranżacji będzie prezentować się on luksusowo, a jednocześnie elegancko.