Stolik kawowy z czarną rzeką

Stolik kawowy

Luksusowy stolik kawowy (90 x 50 cm) z czarną rzeką z pewnością odmieni charakter niejednej aranżacji. Jest to mebel w całości wykonany z certyfikowanych surowców pochodzących z pewnych oraz sprawdzonych źródeł. Przypadnie on do gustu tym, którzy cenią sobie mistrzowskie wykonanie. Nawet najdrobniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, a zarazem ekskluzywnie. Ciężko przejść obok obojętnie! Stolik o niewielkich gabarytach może nadać wnętrzu magiczny klimat. Trzeba podkreślić, że jest on wyjątkowo wytrzymały, a więc przez lata nie utraci swojej pierwotnej formy. Ponadczasowy design sprawia, ze jest to inwestycja na długi czas. Produkt pasuje zarówno do pomieszczeń w stylu współczesnym, jak i klasycznym, więc wszystko zależy od osobistych upodobań oraz posiadanej kreatywności.

Niebanalna kompozycja

Prezentowany stolik kawowy posiada drewniany blat z robinii akacjowej. Wszelkie ubytki zostały wypełnione nieprzezroczystą żywicą w kolorze czarnym. Na specjalną uwagę zasługują również stalowe nogi pomalowane proszkowo. Jest to nowoczesna technika obróbki, która gwarantuje idealnie gładką oraz równą powierzchnię. Zmniejsza również podatność na pojawienie się ognisk korozyjnych. Solidny stolik kawowy jest w pełni przystosowany do intensywnej eksploatacji. Właśnie dlatego można umieścić go nie tylko w domu, czy też mieszkaniu, ale również miejscach użyteczności publicznej.

Efektowne wykończenie krawędzi

Omawiany stoli kawowy zachwyca efektownym wykończeniem krawędzi. Posiadają one wyraźne wzory strukturalne, co prezentuje się niezwykle ciekawie. Produkt zapewnia niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne, co czyni go uniwersalnym. Dodatkowym plusem jest uczciwa cena zakupu.